Apartament Vistula Bukowa

Apartament Vistula Bukowa w Wiśle znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu, który daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza nieograniczone możliwości korzystania z atrakcji stolicy Beskidu Śląskiego.

Apartament Vistula Bukowa w Wiśle składa się z dużej sypialni, która wyposażona jest w wygodne łóżko małżeńskie, dwuosobową sofę, biurko do pracy, stolik oraz telewizor z płaskim ekranem. W przestrzeni otwartej jest kolejne miejsce do spania (2 osoby).

Kuchnia jest w pełni wyposażona (garnki, talerze, kubki, szklanki, sztućce, itp.) duża lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy. Łazienka z kabiną prysznicową, ręczniki na stanie.

Apartament Vistula Bukowa to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi (maksymalnie 6 osób).

W bliskim sąsiedztwie znajduje się Hotel Gołębiewski, który słynie z Parku Wodnego Tropikana. Nieco dalej, bo jakieś 300 metrów, przebiegają urokliwie Bulwary Wiślane, które są ulubionym miejscem zakochanym, jak i osób ceniących sobie aktywność fizyczną.

Osoby ceniące sobie transport kolejowy mają niespełna 10 minut (spokojnym krokiem) do naszego apartamentu. Warto dodać, że w budynku dworcowym mieści się jeden z najlepszych w Polsce browarów rzemieślniczych.

Równie blisko mamy do nowoczesnego ośrodka narciarskiego. Zimą na Skolnitym funkcjonują dwie oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy narciarskie. Latem Skolnity przeobraża się w Bike Park z trzema trasami o łącznej długości 9 km.

Bezpłatny parking w cenie pobytu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz