Apartament Vistula Centrum

Apartament Vistula Centrum w Wiśle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka spacerowego z licznymi atrakcjami i punktami usługowymi. Znajduje się tu także Aleja Gwiazd Sportu.

Apartament Vistula Centrum składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. W sypialni duże łóżko małżeńskie, w salonie dwie dwuosobowe sofy. Apartament maksymalnie dla 6 osób. Istnieje możliwość dostawienia bezpłatnie łóżeczka dla małego dziecka.

Dla gości udostępniamy bezpłatny parking.

Na wyciągnięcie ręki jest punkt informacji turystycznej oraz przyciągająca wielu turystów czekoladowa rzeźba Adama Małysza. Blisko rynku znajduje się zabytkowy kościół ewangelicki Apostołów Piotra i Pawła, a w pobliżu znajdziemy też Muzeum Beskidzkie.

Na płycie rynku znajduje się duża fontanna, leżaki i parasole przeciwsłoneczne. Obok rozkładane są kramy sprzedające lokalne rękodzieło. Idąc deptakiem spacerowym z licznymi atrakcjami i punktami usługowymi dotrzecie do Parku Kopczyńskiego i zmodernizowanego amfiteatru im. Stanisława Hadyny, gdzie co rok odbywa się Tydzień Kultury Beskidzkiej. Tuż za parkiem znajduje się deptak biegnący wzdłuż brzegów rzeki Wisła.

Call Now ButtonZadzwoń teraz