Apartamenty Wisła

Apartament Vistula Bukowa

Apartament Vistula Bukowa – znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu, który daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza nieograniczone możliwości korzystania z atrakcji stolicy Beskidu Śląskiego.

Apartament składa się z dużej sypialni, która wyposażona jest w wygodne łóżko małżeńskie, dwuosobową sofę, biurko do pracy, stolik oraz telewizor z płaskim ekranem. W przestrzeni otwartej jest kolejne miejsce do spania (2 osoby).

Apartament Vistula Centrum

Apartament Vistula Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka spacerowego z licznymi atrakcjami i punktami usługowymi. Znajduje się tu także Aleja Gwiazd Sporu.

Apartament składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. W sypialni duże łóżko małżeńskie, w salonie dwie dwuosobowe sofy. Apartament maksymalnie dla 6 osób. Istnieje możliwość dostawienia bezpłatnie łóżeczka dla małego dziecka.

Apartament Vistula Jawornik

Apartament Vistula Jawornik usytuowany jest w północnej części miasta Wisły, wzdłuż doliny potoku Jawornik i na otaczających ją zboczach. W pobliżu znajduje się Stacja Narciarska Soszów oraz kompleks sklepów (w tym Lidl).

Apartament to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz małych grup (max. 8 osób). Składa się z dwóch poziomów (4 pokoje), w których rozlokowano m.in. 3 sypialnie, 2 łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką. Bezpłatny parking aż dla trzech samochodów.

Call Now ButtonZadzwoń teraz